30 maja 2022

12. Małopolski Dzień Uczenia Się – Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza do współorganizacji i promowania MDU

Szanowni Państwo,

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza do współorganizacji 12. Małopolskiego Dnia Uczenia Się, który odbędzie się 8 czerwca 2022 r w godzinach 9.00-18.00.

Zapraszamy do wspólnej akcji informacyjno-promocyjnej, podkreślającej wagę rozwoju i uczenia się przez całe życie, szczególnie osób po 50 roku życia. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Aktywuj się – bądź gotowy na przyszłość”.

Do dyspozycji Państwa zaangażowanych w realizację MDU będą krótkie filmy oraz bannery przygotowane przez WUP mające na celu propagowanie idei uczenia się przez całe życie na stronach i profilach w mediach społecznościowych. Jednak najbardziej liczymy na autorskie materiały video, które przygotujecie Państwo i udostępnicie na swoich profilach w mediach społecznościowych. W zamian WUP będzie rozpowszechniał informacje o instytucjach, które włączyły się w przedsięwzięcie na swoich profilach wraz z informacją do mediów z poziomu regionalnego oraz notatką prasową o akcji. Elementem tegorocznych obchodów będą wydarzenia stacjonarne poświęcone aktywizacji osób z Ukrainy promowane na Facebooku.

Wszystkich Państwa, którzy chcą się włączyć w tegoroczne obchody MDU, czy to przez udostępnianie naszych materiałów, czy przez stworzenie własnych – zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego: https://bit.ly/MDU2022-zgloszenie i przesłanie go na adres: mdu@wup-krakow.pl

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa !

Z wyrazami szacunku

WUP Kraków