30 kwietnia 2021

Centrum Mistrzostwa Informatycznego – III nabór

Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog informuje o rozpoczęciu naboru do trzeciej edycji ogólnopolskiego projektu grantowego, Centrum Mistrzostwa Informatycznego, który jest realizowany pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz NASK i zaprasza do udziału nauczycieli oraz edukatorów.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji kadry dydaktycznej oraz aktywizowanie młodzieży uzdolnionej informatycznie. Za sukcesem poprzednich edycji stoi niewątpliwie dostęp grantobiorców do najnowszej wiedzy przekazywanej przez wykwalifikowanych specjalistów z najlepszych uczelni technicznych w kraju.

Centrum Mistrzostwa Informatycznego to projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020. Partnerem Wiodącym Projektu jest Politechnika Łódzka, która realizuje go wraz z Politechniką Warszawską, Politechniką Wrocławską, Politechniką Gdańską, Akademią Górniczo – Hutniczą oraz Stowarzyszeniem Cyfrowy Dialog i Stowarzyszeniem I love math.

W załączniku zaproszenie do nauczycieli.

Szczegóły dotyczące projektu znajdą Państwo na stronie internetowej: www.cmi.edu.pl.

Załączniki

Zaproszenie do CMI
Data: 2021-04-30, rozmiar: 2 MB