24 maja 2023

Dni Talentu Wisły Kraków. Zostań piłkarzem Białej Gwiazdy

plakat Dni Talentu Wisły KrakówAkademia Piłkarska Wisły Kraków, wspólnie z Wisłą Kraków oraz ORLEN OIL, zapraszają na kolejny Talent Day. 4 czerwca młode piłkarki i młodzi piłkarze będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie. Jeśli zdadzą ten egzamin, dołączą do elitarnej Akademii Białej Gwiazdy.

– To doskonały sposób dla najmłodszych miłośników piłki nożnej do sprawdzenia swoich umiejętności i spełnienia marzenia o grze w barwach 13-krotnego mistrza Polski – zachęca Piotr Truchlewski z Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.

 Kto może wziąć udział w Dniach Talentu?

Na stadionie Wisły Kraków swoje umiejętności mogą zaprezentować dziewczynki urodzone w 2006 roku i młodsze, a także chłopcy z lat 2011–2017. Organizatorem Dni Talentu jest Akademia Piłkarska Wisły Kraków oraz ORLEN OIL, jej sponsor główny.

Jakie warunki młodzi ludzie muszą spełnić, aby wziąć udział w testach? Podstawowym kryterium jest chęć grania w piłkę nożną w renomowanym krakowskim klubie, ale też odpowiedni wiek i zdolność do uprawiania sportu. Udział w testach jest bezpłatny.

Trzeba też pamiętać o wcześniejszym wypełnieniu specjalnego formularza, który znajduje się na stronie internetowej Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. Po wysłaniu zgłoszenia każdy otrzyma wiadomość zwrotną z informacjami dotyczącymi Dni Talentu.

Nie czekaj! ZAREJESTRUJ SIĘ NA DNI TALENTU WISŁY KRAKÓW

https://talentday.wisla.krakow.pl/

 

Najlepsi dołączą do Akademii Wisły

Specjalny 60-minutowy trening, który odbędzie się na stadionie, na którym swoje mecze rozgrywa Wisła Kraków, podzielony jest na 4 etapy.

Podczas każdego z nich trenerzy Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków oceniać będą zdolności piłkarskie i motoryczne uczestników na podstawie profesjonalnego arkusza ocen – takiego samego, jaki obowiązuje w Wiśle Kraków. Najlepsi otrzymają zaproszenie do dołączenia do Akademii Wisły.

 

Kiedy odbędą się DNI TALENTU

Harmonogram Talent Day 4 czerwca:

Godz. 15:00 – roczniki 2017, 2016, 2015
Godz. 16.30 – roczniki 2014, 2013, 2012
Godz. 18:00 – roczniki 2011, dziewczynki (wszystkie kategorie wiekowe)
Godz. 19.30 – bramkarze

 

Lubisz grać w piłkę nożną? Marzysz o karierze w Wiśle Kraków? Twoim idolem jest Kuba Błaszczykowski? Pragniesz występować w koszulce z białą gwiazdą na piersi? Pomyśl o profesjonalnej nauce w Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. 4 czerwca zapraszamy na Dni Talentu, które odbędą się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie.

 

Załączniki

Dni talentu 2023 - informacja
Data: 2023-05-24, rozmiar: 14 KB
thumbnail_talent_day
Data: 2023-05-24, rozmiar: 2 MB