21 czerwca 2024

Inauguracja budowy Centrum Edukacyjnego w Wielkich Drogach

18 czerwca 2024 roku w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Wielkich Drogach zainaugurowano budowę Centrum Edukacyjnego. Obecna na tym wydarzeniu była II Małopolska Wicekurator Oświaty, Katarzyna Mitka.

Na wstępie tego wydarzenia, prowadzący przywitał zgromadzonych gości oraz zaznaczył cel spotkania. A celem było podpisanie stosownych dokumentów dotyczących budowy Centrum Edukacyjnego w Wielkich Drogach, dzięki czemu planowana inwestycja mogła się rozpocząć.

Po podpisaniu dokumentów przyszedł czas na wystąpienia. Głos zabrali m.in. Burmistrz Miasta i Gminy Skawina, Pan Norbert Rzepisko, radny powiatu krakowskiego, Pan Bartłomiej Szwed czy prezes zarządu firmy RE-Bau, Pan Andrzej Tombiński. Ponadto swoimi wspomnieniami związanymi ze szkołą w Wielkich Drogach podzieliły się osoby bezpośrednio związane z placówką.

Nowe Centrum Edukacyjne w Wielkich Drogach to inwestycja w przyszłość. Na jego terenie pojawią się: świetlica, kuchnia, jadalnia, sala gimnastyczna oraz nowoczesne i przestronne sale do zajęć lekcyjnych.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Norbert Rzepisko podczas wystąpienia.
Makieta Centrum Edukacyjnego, obok dokumenty w teczce.
II Małopolska Wicekurator Oświaty, Katarzyna Mitka wraz z uczestnikami wydarzenia.
Podpisanie stosownych dokumentów do budowy Centrum.
Prowadzący wydarzenie zapowiadający plan wydarzeń.
Publiczność oglądająca uroczystość i przysłuchująca się wystąpieniom.
Radny Powiatu Krakowskiego, Bartłomiej Szwed podczas swojego wystąpienia.
Zdjęcie grupowe wszystkich uczestników wydarzenia.