16 maja 2023

Konkurs FRSE na najlepszy projekt językowy European Language Label

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza do konkursu na najlepszy projekt językowy European Language Label. Inicjatywa jest prowadzona na zlecenie Komisji Europejskiej pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki. Odbywa się w ponad 20 krajach europejskich.

European Language Label to Europejski znak jakości w nauczaniu i uczeniu się języków obcych. Pięć najwybitniejszych projektów zostanie nagrodzonych certyfikatem poświadczonym przez Komisarz Unii Europejskiej ds. innowacji, badań naukowych, kultury, edukacji i młodzieży oraz Ministra Edukacji i Nauki. Program konkursowy jest skierowany do wszelkich instytucji zajmujących się edukacją językową. 

Wnioski można składać za pośrednictwem strony www.ell.org.pl. Na tej stronie znajdą Państwo opisy nagrodzonych projektów, wizytówki filmowe laureatów, relacje z gali wręczenia Certyfikatów ELL, publikacje oraz sesje przeznaczone dla nauczycieli języków obcych. 

O konkursie mogą Państwo przeczytać również na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/european-language-label-2023.