7 września 2021

Konkurs „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! IV edycja. # Śpiewamy Bohaterom: od Marszałka Józefa Piłsudskiego do Ojca Świętego Jana Pawła II.

Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita

wraz z Prezesem Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” S.A Pawłem Nowakiem,

Prezesem Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” Turystyka Sp. z o.o. Michałem Roehlichem,

Małopolskim Kuratorem Oświaty Barbarą Nowak

oraz Dyrektorem Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka w Wieliczce Janem Godłowskim

serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych z województwa małopolskiego

do udziału w konkursie

„zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! IV edycja. # Śpiewamy Bohaterom: od Marszałka Józefa Piłsudskiego do Ojca Świętego Jana Pawła II.

Konkurs Zaśpiewaj i Ty Niepodległej

 

 

 

Konkurs gromadzi, co roku coraz liczniej, dzieci i młodzież – solistów i zespoły śpiewające dla uczczenia rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z województwa małopolskiego, a także domów kultury, ognisk muzycznych, chórów parafialnych i innych podmiotów, do których dzieci uczęszczają na zajęcia muzyczne.

Celem konkursu jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży postaw patriotycznych poprzez poznanie i wykonanie przez nie utworów patriotycznych nawiązujących do bohaterów narodowych i ważnych wydarzeń historycznych.

 

 

 

 

Do udziału w konkursie zapraszamy solistów oraz zespoły liczące do 5 osób. Zadanie konkursowe polega na nagraniu utworu muzycznego (pieśni, piosenki), trwającego maksymalnie 5 minut, wykonanej w języku polskim związanej z tematyką Konkursu i nie może być wyłącznie utworem instrumentalnym.

Zgłoszenia można nadsyłać do 3 października 2021 r.  wyłącznie elektronicznie, wybierając jeden z poniższych sposobów:

Laureaci wystąpią podczas Koncertu Finałowego, który jest zaplanowany w zabytkowej Kopalni Soli „Wieliczka” oraz otrzymają atrakcyjne nagrody.

Regulamin wraz z załącznikami  dotyczącymi udziału  w Konkursie, a także plakat w załączeniu.

Informacje o Konkursie są także dostępne na stronach internetowych organizatorów: http://muw.pl/; https://www.kopalnia.pl/; https://kuratorium.krakow.pl/; https://muzeum.wieliczka.pl/.

Informacji o Konkursie udzielają:  Oddział ds. Organizacyjnych w Biurze Wojewody,  tel. 12/ 39 21 119, 12/ 39 21 111, e-mail: jduk@malopolska.uw.gov.pl; bmad@malopolska.uw.gov.pl oraz Biuro Spółki Kopalni Soli „Wieliczka” S.A., tel. 12 278 73 71, e-mail: pr@kopalnia.pl .

Serdecznie zapraszamy!!!
Współorganizatorzy i Partnerzy Konkursu

Załączniki

Regulamin Konkursu
Data: 2021-09-13, rozmiar: 191 KB
zał. nr 1 do Regulaminu
Data: 2021-09-07, rozmiar: 19 KB
Zał nr 4. Zgłoszenie podmiotu
Data: 2021-09-07, rozmiar: 35 KB
Zał. nr 5 Lista utworów rekomendowanych
Data: 2021-09-07, rozmiar: 20 KB
plakat_zaspiewaj_2021
Data: 2021-09-07, rozmiar: 10 MB
zaspiewaj_2021-01
Data: 2021-09-07, rozmiar: 1 MB