13 września 2019

Program naukowo-edukacyjny „ADAMED SmartUP” – VI edycja

ADAMED SmartUP to program naukowo-edukacyjny skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych mający na celu popularyzację nauk ścisłych i przyrodniczych oraz rozwój pasji szczególnie uzdolnionej młodzieży. Program wspiera młodych Polaków jako liderów innowacyjnej polskiej gospodarki. Podstawą Inicjatywy jest platforma internetowa www.adamedsmartup.pl oraz program stypendialny przeznaczony dla osób w wieku 15-19 lat.

Corocznie, uczestnicy, którzy pozytywnie przejdą przez etap rozmów rekrutacyjnych , mają okazję wziąć udział w dwutygodniowym innowacyjnym obozie naukowym. Wyjazd jest dla pasjonatów nauki szansą na niepowtarzalne doświadczenia i eksperymenty, jako że mają możliwość przeprowadzać je samodzielnie w laboratoriach pod opieką wykładowców z renomowanych uczelni i instytutów badawczych. Nagrodą główną w programie jest dziesięciomiesięczny cykl konsultacji edukacyjnych. Laureaci otrzymują między innymi pomoc w procesach rekrutacyjnych na najlepsze uczelnie, biorą udział w warsztatach, kursach językowych i zajęciach przedmiotowych.

Ci, którzy wykażą się największym potencjałem i zaangażowaniem na kolejnym etapie mają szansę na uzyskanie finansowego stypendium naukowego.

Rejestracja do Programu trwa od września 2019 r. do 15 stycznia 2020 r. poprzez formularz rejestracyjny

Po zarejestrowaniu Uczestnik będzie mógł wziąć udział w naukowej grze rekrutacyjnej, która będzie dostępna na stronie dla Uczestników w terminie 01.10.2019 r. – 15.01.2020 r.

Więcej szczegółów o programie oraz jego Regulamin na www.adamedsmartup.pl