29 września 2021

Przedłużenie terminu zgłoszeń do Konkursu zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! – Nowy termin to 6 października

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół podstawowych, domów kultury, ognisk muzycznych, kierownicy chórów!

Drogie Dzieci i Droga Młodzieży!

Uprzejmie informujemy,  o wydłużeniu do 6 października 2021 r. włącznie, terminu nadsyłania zgłoszeń do Konkursu zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! IV edycja, #Śpiewamy Bohaterom: od Marszałka Józefa Piłsudskiego do Ojca Świętego Jana Pawła II

Konkurs zaśpiewaj i Ty Niepodległej

 

 

Konkurs organizowany dla uczczenia rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z województwa małopolskiego, a także domów kultury, ognisk muzycznych, chórów parafialnych i innych podmiotów, do których dzieci uczęszczają na zajęcia muzyczne.

Celem konkursu jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży postaw patriotycznych poprzez poznanie i wykonanie przez nie utworów patriotycznych nawiązujących do bohaterów narodowych i ważnych wydarzeń historycznych.

Zadanie konkursowe polega na nagraniu utworu muzycznego przez solistów i maksymalnie pięcioosobowe zespoły śpiewające (pieśni, piosenki), trwającego maksymalnie 5 minut, wykonanej w języku polskim związanej z tematyką Konkursu i nie może być wyłącznie utworem instrumentalnym.

 

 

Zgłoszenia można nadsyłać do 6 października 2021 r.  wyłącznie elektronicznie, wybierając jeden z poniższych sposobów:

Laureaci wystąpią podczas Koncertu Finałowego, który jest zaplanowany w zabytkowej Kopalni Soli „Wieliczka” oraz otrzymają atrakcyjne nagrody.

Regulamin wraz z załącznikami  dotyczącymi udziału  w Konkursie, a także plakat w załączeniu.

Informacje o Konkursie są także dostępne na stronach internetowych organizatorów: http://muw.pl/; https://www.kopalnia.pl/; https://kuratorium.krakow.pl/; https://muzeum.wieliczka.pl/.

Informacji o Konkursie udzielają:  

Serdecznie zapraszamy!!!
Współorganizatorzy i Partnerzy Konkursu: Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita, Prezes Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” S.A Paweł Nowak, Prezes Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” Turystyka Sp. z o.o. Michał Roehlich, Dyrektor Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka w Wieliczce Jan Godłowski oraz Małopolski Kurator Oświaty Barbara Nowak

Załączniki

Regulamin Konkursu
Data: 2021-09-29, rozmiar: 191 KB
zał. nr 1 do Regulaminu
Data: 2021-09-29, rozmiar: 19 KB
Zał nr 4. Zgłoszenie podmiotu
Data: 2021-09-29, rozmiar: 35 KB
Zał. nr 5 Lista utworów rekomendowanych
Data: 2021-09-29, rozmiar: 20 KB
zaspiewaj_6.10. 2021-01
Data: 2021-09-29, rozmiar: 1 MB