17 czerwca 2022

„Wakacyjna GeoFotka” – konkurs dla pasjonatów geologii ze szkół ponadpodstawowych

plakat wakacyjna Geofotka Konkurs FotograficznyKatedra Geologii Stosowanej, Politechniki Śląskiej w Gliwicach organizuje konkurs fotograficzny „Wakacyjna GeoFotka” dla młodzieży szkół ponadpodstawowych.

Celem konkursu jest propagowanie wiedzy na temat geologii poprzez podniesienie zainteresowania przyrodą nieożywioną w okresie wyjazdów wakacyjnych. Przedmiotem konkursu jest wykonanie w czasie wyjazdów wakacyjnych fotografii obiektów geologicznych i krótkiego opisu tych obiektów.

Bardzo prosimy o przekazanie informacji o konkursie uczniom Waszej szkoły oraz nauczycielom geografii. W załączeniu przesyłamy Regulamin konkursu oraz oświadczenia, które powinni wypełnić uczestnicy.

Laureaci Konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy otrzymają zaproszenia na najbliższą Giełdę Minerałów organizowaną przez nasz Wydział. Wyróżnione prace zostaną wystawione w holu Wydziału Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej. Więcej informacji na stronie: https://www.polsl.pl/rg5/aktualnosci/49221/konkurs-wakacyjna-geofotka/

Organizatorzy