10 marca 2023

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II „Jan Paweł II: Przyjaciel i Mistrz Młodych”

plakat konkursu o JP II

Dyrekcja, Nauczyciele oraz Uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy, a także Proboszcz Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Przemienienia Pańskiego w Radoczy serdecznie zapraszają uczniów klas 7 oraz 8 szkoły podstawowej z terenu województwa małopolskiego wraz ze swoimi opiekunami na:

Wojewódzki Konkurs
Wiedzy o Janie Pawle II
„Jan Paweł II: Przyjaciel i Mistrz Młodych”
z okazji X edycji jubileuszowej 

Konkurs odbędzie się 31 marca 2023 r. /piątek/ o godz. 9:00 na terenie Zespołu Szkół CKU przy ul. Dworskiej 8 w Radoczy.

Tegoroczny Konkurs odbywa się pod hasłem: „Przyjdźcie do mnie!” w nawiązaniu do słów wypowiedzianych przez Jana Pawła II do Młodych: „Szukałem Was, a teraz Wy przyszliście do mnie i za to Wam dziękuję!” i fragmentu Ewangelii wg św. Mateusza: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię!”.

W konkursie uczestniczyć będą 4-osobowe delegacje wyłonione spośród klas 7 i 8 szkoły podstawowej pod opieką swoich nauczycieli.
W programie wydarzenia część teoretyczna egzaminu z wykorzystaniem komputerów przenośnych połączona z innowacyjną częścią praktyczną w formie teleturnieju z wyłonionym liderem zespołu, której towarzyszyć będzie animacja szkolnego Zespołu Muzycznego No name.
Przewidujemy atrakcyjne nagrody rzeczowe dla laureatów konkursu!

Konkurs został wpisany do Wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, co pretenduje laureatów konkursu do uzyskania dodatkowych punktów do rekrutacji na rok szkolny 2023/2024. Konkurs znajduje się na liście konkursów Wydziału Katechetycznego Archidiecezji Krakowskiej.

Zgłoszenia należy dokonywać w terminie do 24 marca 2023 r. do godz. 12:00.

Więcej informacji o konkursie na stronie internetowej radocza.edu.pl w zakładce SZKOŁA > KONKURS JP2.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Organizatorzy

Załączniki

Regulamin
Data: 2023-03-15, rozmiar: 272 KB
Materiał
Data: 2023-03-10, rozmiar: 612 KB
Jan-Paweł-II-1.cdr
Data: 2023-03-15, rozmiar: 886 KB
Zaproszenie
Data: 2023-03-15, rozmiar: 1 MB