17 stycznia 2022

XII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO

logo Konkursu ekologicznegoZapraszamy wszystkich sympatyków przyrody do udziału w XII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO. Konkurs jest skierowany do każdego ucznia klasy IV – VIII szkoły podstawowej, szczególnie zainteresowanego złożonością świata zewnętrznego.

Zapisy do konkursu już się rozpoczęły i trwają do 7 marca 2022 roku

Konkurs jest dwuetapowy (etap szkolny i finałowy).

Etap szkolny (forma testu) – 9 marca 2022 r. o godz. 13:00

Etap finałowy (forma projektu – film) – termin nadsyłania prac: 12 maja 2022 r.

Uwaga!!!! Konkurs jest bezpłatny, a na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych konkursem do zapoznania się z regulaminem i dokumentami zamieszczonymi na stronie internetowej szkoły https://sp62krk.edupage.org/. Rejestracja do konkursu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej szkoły w zakładce rejestracja do konkursu. Wszelkie pytania prosimy kierować do koordynatorów konkursu (Małgorzata Kaleta, Anna Bekas) na adres e-mail: konkurs.eko.sp62@gmail.com

Realizacja tego konkursu pozwoli wyposażyć uczniów w wiedzę i umiejętności stosowne do ich rozwoju i zdolności. Umożliwi ukształtowanie wrażliwości ekologicznej, wytworzy przekonanie, że przyroda jest wartością wspólną i jej stan zależy od każdego z nas. Pozwoli na aktywne współuczestniczenie w ochronie środowiska oraz zwróci uwagę na problemy ekologiczne w najbliższym otoczeniu (mieście, powiecie, województwie i kraju).

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE

Organizatorzy

Załączniki

zaproszenie XII Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
Data: 2022-01-17, rozmiar: 458 KB