12 stycznia 2023

XXI „Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku” on-line

W dniach od 26 stycznia 2023 r. do 28 lutego 2023 r. na stronie internetowej Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie przy ul. Ułanów 9 – styczniowetargi.zsisim.pl – odbędą się  XXI „Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku” on-line – impreza o charakterze edukacyjno – wychowawczym, przygotowana w szczególności z myślą  o uczniach klas  ósmych szkół podstawowych, ich rodzicach oraz nauczycielach.

Najważniejszym celem organizacji „Targów” jest pomoc ósmoklasistom w wyborze dalszej drogi edukacyjnej na ponadpodstawowym etapie kształcenia. Zespoły szkół zawodowych funkcjonujące na terenie Miasta Krakowa dysponują szeroką ofertą edukacyjną, kształcą w wielu atrakcyjnych zawodach poszukiwanych na rynku pracy, wychodzących naprzeciw zainteresowaniom i predyspozycjom młodych ludzi oraz zapotrzebowaniu rynku pracy na rzemieślniczy i średni personel techniczny.

W trakcie XXI „Styczniowych Targów Szkół Zawodowych w Meliorku” on-line, krakowskie zespoły szkół zawodowych zaprezentują ofertę edukacyjną  na nadchodzący rok szkolny 2023/2024.

Właściwy wybór szkoły ponadpodstawowej jest jedną z pierwszych, a jednocześnie ważniejszych decyzji życiowych młodych ludzi, warto więc skorzystać z okazji, aby w jednym miejscu zapoznać się z aktualnymi ofertami edukacyjnymi krakowskiego szkolnictwa zawodowego, tak, aby podjęta decyzja okazała się tą najtrafniejszą.

Dlatego warto poświęcić czas i odwiedzić stronę internetową Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie, w dniach od 26 stycznia 2023 r. do 28 lutego 2023r ., aby spośród różnorodnych, prezentowanych ofert edukacyjnych krakowskich zawodowych szkół ponadpodstawowych wybrać tę najwłaściwszą, zgodną z  zainteresowaniami i predyspozycjami.

Serdecznie zapraszam w imieniu organizatora oraz uczestników „Targów”

Barbara Lesińska

Dyrektor Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji  w Krakowie,

Telefon: (12) 411 76 11; fax: (12) 411 30 70;

e – mail: zsisim@wp.pl

www.zsisim.pl