18 października 2021

XXVI Konkurs Chemiczny

Komitet Organizacyjny Konkursu Chemicznego Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu zawiadamia o rozpoczęciu naboru uczestników do XXVI Konkursu Chemicznego, który odbędzie się w roku szkolnym 2021/2022. Na zgłoszenia uczniów czekamy do dnia 21 listopada 2021 r.

Ponadto pragniemy Państwa poinformować, iż po rocznej przerwie, spowodowanej pandemią wirusa SARS-CoV-2, powracamy w nowej formie: Konkurs ponownie staje się zawodami ogólnokrajowymi. Zapraszamy zatem szkoły z całej Polski do czynnego uczestnictwa w Konkursie Chemicznym UAM dla uczniów szkół średnich.

Ze względu na wciąż trwającą pandemię wirusa SARS-CoV-2, w regulaminie Konkursu wprowadzone zostały drobne zmiany nakładające na uczestników dodatkowe obowiązki wynikające z regulacji sanitarnych. Szczegóły znajdą Państwo w Regulaminie Konkursu oraz informacji dotyczącej edycji 2021/2022, które znajdują się na stronie internetowej Konkursu. Znajdą tam Państwo również pozostałe dokumenty niezbędne do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Konkursu.

W razie pytań, bądź wątpliwości dotyczących organizacji i przebiegu Konkursu prosimy o kontakt z Komitetem Organizacyjnym poprzez e-mail: konkurs@amu.edu.pl lub telefonicznie na nr 061-829-1708.