17 stycznia 2022

Zaproszenie do projektów grantowych TIK TOP Nauczyciele, Małopolskie z TIK oraz Cyfrowa Małopolska III edycja realizowane w ramach projektu „Lekcja:Enter

Lechaa Sp. z o.o. została wyłoniona do realizacji projektów grantowych TIK TOP Nauczyciele, Małopolskie z TIK oraz Cyfrowa Małopolska III edycja na terenie województwa małopolskiego, w ramach projektu „Lekcja:Enter” realizowanego przez Fundację Orange w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Instytutem Spraw Publicznych.

To element całościowej strategii działań Fundacji Orange prowadzonej w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji i Nauki, mającej na celu umożliwienie i ułatwienie nauczycielom wprowadzenie narzędzi cyfrowych oraz aktywnych metod nauczania na lekcjach. Misją projektu jest podniesienie kompetencji nauczycieli w obszarze lepszego wykorzystywania nowych technologii, e-zasobów oraz aktywizujących metod nauczania w edukacji dzieci i młodzieży. W ramach tej inicjatywy w całej Polsce zostanie przeszkolonych ponad 75 tys. nauczycieli.

Więcej informacji znajdą Państwo w załącznikach poniżej oraz na stronie www.lechaa.pl/lekcjaenter/.

 

Załączniki

Pismo - Dyrektor szkoły
Data: 2022-01-17, rozmiar: 210 KB
Załącznik. informacje na temat projektu
Data: 2022-01-17, rozmiar: 190 KB