10 listopada 2017

Zaproszenie do udziału w konferencji „Jak prowadzić profilaktykę zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową?”

Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele
szkół województwa małopolskiego

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję „Jak prowadzić profilaktykę zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową?” organizowaną przez Zespół realizujący Krajowy Program Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS w woj. małopolskim.

Konferencja odbędzie się 22 listopada 2017 roku, w godz. 10.00-14.30 w Centrum Konferencyjnym Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II przy ul. Prądnickiej 80 w Krakowie.

Jej celem jest zachęcenie do podejmowania działań profilaktycznych i wychowawczych, które byłyby ściśle nastawione na zapobieganie zakażeniom HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową wśród młodzieży i osób dorosłych.

Mamy nadzieję, że konferencja przybliży Państwu złożoność i wagę problemów związanych z prowadzeniem profilaktyki zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową.

W ramach konferencji przewidujemy również przeprowadzenie wśród uczestników konkursu wiedzy. Dla laureatów konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody ufundowane przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Krakowie oraz Eksperta ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii Województwa Małopolskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z załączonym zaproszeniem oraz programem wydarzenia.

Uczestnicy konferencji otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zapisów należy dokonać poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie www.wsse.krakow.pl.

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Informacje dodatkowe można uzyskać pod numerem telefonu Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie: 12/25 48 585, 12/25 49 429 lub adresem e-mail: oz@wsse.krakow.pl

Organizator konferencji:

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie

Załącznik:

Program konferencji