24 listopada 2022

Zaproszenie do udziału w XIII Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym

grafika konkursu ekologicznegoSzkoła Podstawowa nr 62 im. kmdr. por. Franciszka Dąbrowskiego w Krakowie zaprasza wszystkich sympatyków przyrody do udziału w XIII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO. Konkurs jest skierowany do uczniów klas V – VIII szkoły podstawowej. Informujemy, że zapisy do konkursu – poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej szkoły lub bezpośrednio poprzez formularz https://ttps//forms.gle/ZDhjSnBAGA95AGFM6   – trwają do 5 stycznia  2023 roku

Konkurs jest dwuetapowy:

  • Etap szkolny  odbędzie się 9 stycznia o godz. 13:00
  • Etap finałowy- 24 kwietnia 2023 r. o godz. 10:00

Realizacja tego konkursu pozwoli wyposażyć uczniów w wiedzę i umiejętności stosowne do ich rozwoju i zdolności. Umożliwi ukształtowanie wrażliwości ekologicznej, wytworzy przekonanie, że przyroda jest wartością wspólną i jej stan zależy od każdego z nas. Pozwoli na aktywne współuczestniczenie w ochronie środowiska oraz zwróci uwagę na problemy ekologiczne w najbliższym otoczeniu (mieście, powiecie, województwie i kraju).

Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Szczegółowe informacje, w tym regulamin i harmonogram znajdują się na stronie internetowej Organizatora.

Wszelkie pytania prosimy kierować do koordynatorów konkursu (Małgorzata Kaleta, Anna Bekas) drogą elektroniczną konkurs.eko.sp62@gmail.com.