16 lutego 2018

Zaproszenie na pokaz dla nauczycieli

Multikino w Krakowie zaprasza 5 marca 2018 r. na pokaz dla nauczycieli, na którym przedstawiona zostanie oferta skierowana do szkół i przedszkoli.

Dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych przygotowany został projekt Akademii Filmowej Multikino.
Nowy repertuar projektu to prawdziwy skarbiec godnych naśladowania postaw oraz idei fundamentalnych dla naszej kultury.
Starsi uczestnicy projektu będą mogli wziąć udział w dyskusji na najbardziej palące tematy związane z wyzwaniami współczesności.
Specjalnie dla najmłodszych widzów przygotowano ofertę “Moja pierwsza wizyta w kinie”. Jest to pokaz specjalny dla najmłodszych dzieci – seanse zawierają sześć dziesięciominutowych bajek oraz filmik “Jak zachowywać się w kinie”. Dodatkowo dzieci mają możliwość zwiedzania kina, zobaczenia jak wygląda projektornia, a na koniec otrzymają upominki i dyplomy.

Poza ww. projektami zostaną zorganizowane pokazy z zakresu ekologii i problemów społecznych – m.in. Dzień Ziemi, Alarm Smogowy, Na ratunek pszczołom.

W ofercie Multikina dla grup szkolnych znajdują się również transmisje na żywo z National Theatre oraz pokazy baletu Bolszoj.

Do pobrania: