22 października 2021

Znamy już laureatów IV EDYCJI Konkursu zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ

Znamy już laureatów konkursu zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! IV edycja. # Śpiewamy Bohaterom: od Marszałka Józefa Piłsudskiego do Ojca Świętego Jana Pawła II. Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, których w tym roku było aż 317.

banner zaspiewaj i ty

 

Dziękujemy dzieciom i młodzieży za piękne wyśpiewanie miłości do Ojczyzny!

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, rodzicom, opiekunom, dyrektorom szkół, kierownikom zespołów muzycznych, za to, że wsparli młodych artystów w przygotowaniach!

 

 

Wybór najlepszych nie był łatwy – Kapituła Konkursu, po długich naradach i dyskusji wyłoniła 15 laureatów oraz 6 wyróżnień, Małopolski Kurator Oświaty przyznał wybranym laureatom sześć nagród specjalnych. Przyznano też dodatkowe wyróżnienia, doceniając talenty, wkład pracy i zaangażowanie uczestników.

Gratulujemy wszystkim dzieciom, które w tak wyjątkowy sposób pokazały, że warto śpiewem świętować odzyskanie niepodległości. Pod poniższym linkiem można zapoznać się z werdyktem Kapituły Konkursu.

Lista laureatów konkursu zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! IV edycja (lista)

Zapraszamy też na facebookowy profil Kopalni Soli „Wieliczka”: fb.com/kopalniawieliczka na którym od 22 października będą publikowane najlepsze utwory tegorocznego konkursu.

Posłuchajcie, obejrzyjcie i zagłosujcie! Wskażcie swoich faworytów!

 

Na wszystkich laureatów konkursu czekają cenne nagrody oraz dyplomy. Do tradycji konkursu „Zaśpiewaj i Ty Niepodległej” należy podziemny koncert galowy w Kopalni Soli „Wieliczka”, który odbędzie się 28 października 2021 r.

Konkurs „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ III edycja! #Rozśpiewana małoPOLSKA od Bałtyku aż do Śląska!” to wspólne przedsięwzięcie Wojewody Małopolskiego, Kopalni Soli „Wieliczka” S.A, Kopalni Soli „Wieliczka” Turystyka Sp. z o.o., Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka przy współudziale Małopolskiego Kuratora Oświaty, Agencja Mienia Wojskowego oraz Akademii Muzycznej w Krakowie.