15 września 2025

Konferencja Szkoleniowo-Metodyczna „Bezpieczne dane dzieci i młodzieży oraz nowe kierunki rozwoju w obszarze kultury fizycznej. Jak sprostać współczesnym wyzwaniom?”

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji szkoleniowo-metodyczną pn. „BEZPIECZNE DANE DZIECI I MŁODZIEŻY ORAZ NOWE KIERUNKI ROZWOJU W OBSZARZE KULTURY FIZYCZNEJ. JAK SPROSTAĆ WSPÓŁCZESNYM WYZWANIOM?”, która odbędzie się 10 października 2025 r. w Akademii Kultury Fizycznej im. B. Czecha w Krakowie (al. Jana Pawła II 78, 31-571 Kraków). Wydarzenie objęte zostało honorowym patronatem Rzeczniczki Praw Dziecka, Pani Moniki Horna-Cieślak oraz Małopolskiego Kuratora Oświaty, Pani Gabrieli Olszowskiej i stanowi część obchodów 60-lecia Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego im. Szarych Szeregów.

To doskonała okazja do wymiany doświadczeń, identyfikacji kluczowych problemów i skutecznych rozwiązań. Jedno miejsce, wielu specjalistów i mnóstwo aktualnej wiedzy!

Szczegółowe informacje, program oraz REJESTRACJA: Konferencja szkoleniowo-metodyczna.

Zapisy na udział w szkoleniu stacjonarnie możliwe będą do 25 września 2025 roku lub do wyczerpania miejsc. Dzięki internetowej transmisji możliwy będzie również udział w konferencji online.

Plakat informacyjny konferencji Szkoleniowo-Metodycznej