8 lutego 2024

Dzień otwarty dla nauczycieli w Centrum Nauki i Zmysłów WOMAI

Centrum Nauki i Zmysłów WOMAI w Krakowie zaprasza nauczycieli i wykładowców na dzień otwarty. W planie zwiedzanie wystaw „W stronę ciemności” i „W stronę światła”, które dopełniają się pokazując piękno otaczającego nas świata zmysłów.

Dzień otwarty odbędzie się 2 marca 2024 r. w godzinach 10.00 – 20.00 w Centrum Nauki i Zmysłów WOMAI przy ul. Pawiej 34 w Krakowie.

Po wystawie „W stronę ciemności” oprowadzają osoby niewidome, które z pasją starają się realizować swoją misję i pokazywać świat ze swojej perspektywy. List do uczestników dnia otwartego i chętnych do odwiedzenia WOMAI napisany przez niewidomego przewodnika można pobrać poniżej.

Wystawy uczą i poszerzają wiedzę na temat świata zarówno w aspektach naukowych jak i społecznych i pozwolą tym samym poznać nauczycielom wspaniałe i inspirujące miejsce, w którym młodzi ludzie mogą spojrzeć na świat z innej perspektywy,

Z uwagi na charakter wystaw i sposób zwiedzania liczba miejsc jest ograniczona, stąd Zespół WOMAI prosi o wcześniejsze rezerwacje, które należy kierować na adres womai.krakow@gmail.com

 

Z wyrazami szacunku

Katarzyna Blak

Zespół WOMAI

Załączniki

List niewidomego przewodnika, Pawła
Data: 2024-02-08, rozmiar: 55 KB