5 czerwca 2023

„Jak wspierać młodzież w niestabilnym świecie? Wyzwania i rekomendacje dla wychowania, profilaktyki i ochrony zdrowia psychicznego po trudnych latach 2020-2022” – zaproszenie na konferencję

grafika konferencji jak wspierać młodzieżSzanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w konferencji pt. „Jak wspierać młodzież w niestabilnym świecie? Wyzwania i rekomendacje dla wychowania, profilaktyki i ochrony zdrowia psychicznego po trudnych latach 2020-2022”, która odbędzie się 13 czerwca 2022 r. w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie. Organizatorami są Ośrodek Rozwoju Edukacji (ORE) i Instytut Profilaktyki Zintegrowanej (IPZIN).

Wydarzenie zgromadzi ekspertów z dziedziny psychologii, socjologii i nauk społecznych, którzy omówią wyzwania dla młodzieży z ostatnich lat i zaprezentują praktyczne rekomendacje.

Konferencja rozpocznie się o 11:00, a zakończy o 14:45. Celem jest stworzenie otwartej dyskusji, wymiany wiedzy oraz zdobycia nowych narzędzi i perspektyw w pracy z młodzieżą. Konferencja ma pomóc lepiej zrozumieć i reagować na potrzeby młodzieży w niestabilnym świecie.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: anna.kasperska-gochna@ore.edu.pl

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wydarzenie będzie dostępne również w trybie online. Będziemy przeprowadzać transmisję na żywo na naszym kanale YouTube oraz na profilu na Facebooku.

 

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.ore.edu.pl

W załączniku ramowy program wydarzenia.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu zarówno osobiście, jak i online.

 

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Al. Ujazdowskie 28, 00-478

Warszawa

Załączniki

Zaproszenie na konferencję 13.06.2023
Data: 2023-06-05, rozmiar: 1 MB