
Drogie Dzieci, Droga Młodzieży,
Z okazji zakończenia roku szkolnego składamy Wam serdeczne gratulacje za cały trud, zaangażowanie i wytrwałość w zdobywaniu wiedzy. Życzymy Wam samych bardzo dobrych świadectw, satysfakcji z osiągniętych wyników oraz dumy z własnych sukcesów.
Przed Wami czas zasłużonego odpoczynku. Niech wakacje będą pełne radości, niezapomnianych przygód, nowych przyjaźni i pięknych wspomnień. Przede wszystkim życzymy Wam bezpiecznego wypoczynku – zarówno w górach, nad wodą, jak i podczas codziennych letnich zabaw.
Wracajcie po wakacjach zdrowi, uśmiechnięci i pełni energii do podejmowania kolejnych wyzwań
Udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!
Gabriela Olszowska – Małopolska Kurator Oświaty, Małopolscy Wicekuratorzy Oświaty oraz zespół Kuratorium Oświaty w Krakowie

