4 maja 2021

Konkurs na motyw promujący Polski Bon Turystyczny

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie dla dzieci na motyw promujący Polski Bon Turystyczny.

Konkurs Polski Bon Turystyczny

„Konkurs na motyw promujący Polski Bon Turystyczny” jest skierowany do dzieci i młodzieży szkolnej. Zadanie polega na zaprojektowaniu i wykonaniu pracy przedstawiającej motyw, postać lub wzór graficzny nawiązujący do tematyki podróżniczej, turystyki i podróżowania z bonem turystycznym.

Interpretacja tematu jest dowolna, prace mogą być wykonane w wybranej przez dzieci technice artystycznej. Dla autorów najbardziej pomysłowych realizacji przewidziano atrakcyjne nagrody.

Laureatów wyłoni Jury złożone z przedstawicieli Polskiej Organizacji Turystycznej. Pod uwagę będą brane takie kryteria jak czytelność, pomysłowość, zgodność przekazu z tematyką, łatwość zapamiętania motywu oraz estetyka. Zdjęcia lub skany wykonanych prac należy przesłać w terminie do 10.05.2021 r. na adres e-mail: bon@pot.gov.pl, w tytule wiadomości podając „Konkurs”.

Warunkiem udziału w konkursie jest także wypełnienie i przesłanie podpisanego przez rodziców lub opiekunów formularza zgłoszeniowego, zawierającego akceptację regulaminu i dane kontaktowe. Zgłoszenie oznacza zgodę na publikację prac w celach promocji konkursu.

Wyniki oraz lista laureatów i nagrodzonych prac zostaną zamieszczone na stronie internetowej i na profilu Polskiego Bonu Turystycznego w mediach społecznościowych oraz przesłane do uczestników. Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu i pobrania Formularza Zgłoszeniowego. Dodatkowe informacje o konkursie są dostępne na stronie internetowej: https://bonturystyczny.polska.travel/aktualnosci/kreatywny-konkurs-z-polskim-bonem-turystycznym

Załączniki

Regulamin_na_motyw_PolskiBonTurystyczny
Data: 2021-05-04, rozmiar: 226 KB
Regulamin_na_motyw_PolskiBonTurystyczny zal1
Data: 2021-05-04, rozmiar: 103 KB
fb1[1]
Data: 2021-05-04, rozmiar: 847 KB