14 września 2023

VIII edycja ogólnopolskiej akcji BohaterON w Twojej Szkole 2023!

grafika akcji BohaterON

Ruszyła rekrutacja

do ogólnopolskiej akcji

BohaterON w Twojej Szkole 2023!

 

 

 

1 września ruszyły zapisy dla szkół i przedszkoli do projektu BohaterON w Twojej Szkole 2023, będącego częścią VIII edycji ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię!

Na zgłoszenia przedszkoli i szkół organizatorzy czekają do 2 października. Aby wziąć udział w projekcie, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.bohateronwtwojejszkole.pl lub bezpośrednio otworzyć link: https://forms.gle/ffG4XfKZm9v3kE9h8 następnie pobrać materiały edukacyjne i scenariusze zajęć, przeprowadzić lekcje z uczniami oraz wspólnie pokazać, że pamięć o Powstańcach Warszawskich jest wiecznie żywa – dodając wpisy na https://wpis.dumnizpowstancow.pl/.

Wypełnienie krótkiego, elektronicznego sprawozdania z przeprowadzonej akcji gwarantuje otrzymanie przez szkołę dyplomu udziału, a dla koordynatora – imiennego zaświadczenia potwierdzającego uczestnictwo  w akcji. Czas na realizację projektu i odesłanie sprawozdania pedagodzy mają do 31 października. Link do sprawozdania: https://forms.gle/rGCSXqA4nqusE1ea8

Szczegóły są dostępne  na stronie www.BohaterONwTwojejSzkole.pl.

Jak co roku, na nauczycieli czeka również 4-dniowe seminarium organizowane jesienią w Warszawie.

Formularz zgłoszeniowy do seminarium dostępny jest na stronie: https://bohateronwtwojejszkole.pl/seminarium

 

Załączniki

Bohateron_plakat_KV_rekrutacja_a3_online copy
Data: 2023-09-14, rozmiar: 721 KB