27 listopada 2023

XXII Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku

W dniu 25 stycznia 2024 r. na terenie Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji  oraz od 25 stycznia 2024 r. do 29 lutego 2024 r. na stronie internetowej  Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie,  odbędą się  XXII „Styczniowe Targi Szkół Zawodowych  w Meliorku”–  impreza o  charakterze edukacyjno – wychowawczym, przygotowana w szczególności z myślą  o  uczniach klas  ósmych szkół podstawowych, ich rodzicach oraz nauczycielach.

Najważniejszym celem organizacji „Targów” jest pomoc ósmoklasistom w wyborze dalszej drogi edukacyjnej na ponadpodstawowym etapie kształcenia. Zespoły szkół zawodowych funkcjonujące na terenie Miasta Krakowa dysponują szeroką ofertą edukacyjną, kształcą w wielu atrakcyjnych zawodach poszukiwanych na rynku pracy, wychodzących naprzeciw zainteresowaniom i predyspozycjom młodych ludzi oraz zapotrzebowaniu rynku pracy na rzemieślniczy i średni personel techniczny.

W trakcie XXII „Styczniowych Targów Szkół Zawodowych w Meliorku”, 25 krakowskich zespołów szkół zawodowych zaprezentuje swoją ofertę edukacyjną  na nadchodzący rok szkolny 2024/2025.

Właściwy wybór szkoły ponadpodstawowej jest jedną z pierwszych, a jednocześnie ważniejszych decyzji życiowych młodych ludzi, warto więc skorzystać z okazji, aby w jednym miejscu zapoznać się z aktualnymi ofertami edukacyjnymi krakowskiego szkolnictwa zawodowego, tak aby podjęta decyzja okazała się tą najtrafniejszą.

Dlatego warto poświęcić czas i odwiedzić Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie w dniu 25 stycznia 2024 r. tj. w czwartek oraz stronę internetową w dniach od 25 stycznia 2024 r. (czwartek) do 29 lutego 2024 r., aby spośród różnorodnych, prezentowanych ofert edukacyjnych krakowskich zawodowych szkół ponadpodstawowych wybrać tę najwłaściwszą, zgodną z zainteresowaniami i predyspozycjami.

Serdecznie zapraszam w imieniu organizatora oraz uczestników „Targów”

Barbara Lesińska – Dyrektor Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w  Krakowie,  

Telefon: (12) 411 76 11; fax: (12) 411 30 70;

e – mail: zsisim@mjo.krakow.pl

www.zsisim.pl

Załączniki

Lista zespołów szkół
Data: 2023-11-27, rozmiar: 1 MB